Made in Poland 6

Zapraszamy wszystkich na premierę dokumentalnego filmu Made in Poland 6, która odbędzie się o godzinie 19.30 w dniu 14 maja 2011 w Krakowie w Domu Kultury Solvay na ul. Zakopiańskiej.

MiP6
Made in Poland 6

Film opowiada o młodych chłopakach z Polski, którzy wyjechali na wyspy w poszukiwaniu pracy, samodzielności, dojrzałości. Ich wielka pasja do jazdy agresywnej na rolkach pozwoliła im przetrwać. W filmie nie zabraknie wielu hardkorowych trików na rolkach, które warto zobaczyć. Czas trwania filmu to 60 minut.

MiP6
Alik

Na premierze będzie czekać na Was symboliczny poczęstunek oraz nagrody od sponsorów, które zostaną rozlosowane wśród przybyłych. Między innymi 19 calowy monitor oraz aparat cyfrowy 12 Mpix od firmy BENQ. Ponadto, inne ciekawe gadżety, ale to już niespodzianka!
Po premierze wszyscy chętni (do 170 osób :)) zostaną przewiezieni do klubu w centrum Krakowa, gdzie odbędzie się AFTER PARTY.

MiP6
Daniel Jurzyna

Mamy nadzieję, że przybędziecie licznie! Będzie to jedyna okazja do obejrzenia filmu w całości, ponieważ w sieci znajdzie się w sekwencjach i nie nastąpi to natychmiast po premierze.

MiP6
SXA

Zapraszamy Was bardzo serdecznie szczególnie, że jest to przypuszczalnie ostatnia część z serii Made in Poland.

Jedna myśl w temacie “Made in Poland 6”

Dodaj komentarz