MADE IN POLAND 6 – official trailer

Made in Poland 6. Tym razem film opowiada o chłopakach z Polski, którzy wyjechali z kraju w poszukiwaniu pracy za granicą, a dokładnie na wyspach. Niektórzy wylądowali w Irlandii, inni w Szkocji lub Wielkiej Brytanii. Wszyscy pojechali w celach zarobkowych, ponieważ w kraju perspektywy nie były zadowalające.

Elementem wspólnym dla bohaterów filmu jest fakt, że od wielu lat jeżdżą na rolkach i wszyscy zgodnie, pomimo mijających lat utrzymują swoją zajawkę bez względu na panujące warunki, miejsce przebywania czy wiek. Film ukazuje rolkarzy z różnych miast Polski, a także z miasta Cork w Irlandii, Edynburga w Szkocji, Pragi w Czechach.

Ponadto, w filmie znajdą się osobne sekwy profilowe rewelacyjnego Daniela Jurzyna, Łukasza Mazura, Alika oraz Robbiego Calvert’a. Dodatkowo, w filmie znajdziecie mini sekwe Michała Kostrzyńskiego oraz triki Petra Taraby (Czechy), Scott Riddles’a (Szkocja), Lewis Bowdena (Szkocja), Tomasz Elsik’a (Czechy), Piotrka Combrzyńskiego, Krzysztofa Dziuby i wielu innych.

Zachęcamy do śledzenia postępów przy produkcji filmu na blogu ownstyle oraz Potłuczeni.pl.

Dodaj komentarz