Finał Polish Rolling League 2010

PRL 2010

11 grudnia na krytym skateparku Kamuflage w Warszawie odbędą się Finały Polish Rolling League 2010. Będą to ostatnie zawody ligi PRL, w sezonie 2010. Jak zawsze będzie to okazja do spotkania się miłośników sportów ekstremalnych i zaciętej rywalizacji.

Zawody będą ostatnią szansą na zdobycie punktów w lidze PRL. Od marca 2010 w sześciu edycjach imprezy, amatorzy i profesjonaliści w jeździe na rolkach, walczyli o zajęcie jak najwyższej pozycji w rankingu PRL. 11 grudnia rozstrzygnie się kto zajmie pierwsze miejsce w lidze i zdobędzie tytuł Mistrza Polski sezonu 2010. Czołowe miejsca w lidze zajmują obecnie: Przemek Madej, Radek Kojtych, Piotrek Combrzyński, Łukasz Malewski, Bartek Zgrzeblak, Tomek Przybylik, Krystian Zarzeczny, Przemek Górczyk oraz Tomek Piekarski.


Przemek Madej

Radek Kojtych

Piotrek Combrzyński

Bartek Zgrzeblak

Krystian Zarzeczny

Przemek Górczyk

Organizatorzy przewidzieli rywalizację w efektownej formule Jam, polegającej na kilkuminutowych, równoczesnych przejazdach kilku zawodników, z których najlepszy awansuje do kolejnego etapu. Dodatkową atrakcją będzie premierowa projekcja filmu polskiej produkcji ?The Hive 2? oraz długo wyczekiwanego filmu z USA ?VALO4LIFE?.

Finał Polish Rolling League 2010 to inicjatywa Stowarzyszenia kulturalno-sportowego Green, którą poparł Polski Związek Sportów Wrotkarskich. Dzięki tego typu zawodom, rolkarstwo ma możliwość zaznaczenia swojego miejsca na polskiej mapie sportów ekstremalnych i pokazania tej dyscypliny szerszej publiczności.

Finał Polish Rolling League 2010 to kilka godzin porządnej jazdy, atrakcje dla publiczności oraz cenne nagrody dla zwycięzców. Rozgrzewki zaczynamy o godzinie 11, start przejazdów eliminacyjnych o godzinie 12:00. Finały około godziny 14:00 Planowane zakończenie ? godzina 16:00. Skatepark ?Kamuflage? znajduje się w Centrum Handlowym BlueCity w Warszawie w Al. Jerozolimskich 179.

Więcej informacji na temat imprezy Finał Polish Rolling League 2010 na stronie: www.greenorg.eu oraz inmag.info

Dodaj komentarz