Czwartkowy Nightskating – Opole 2010/09/09

Potłuczeni.pl zapraszają wszystkich chętnych na czwartkowy Nightskating, czyli kolejny nocny freeride na rolkach przez Opole! Jeśli tylko pogoda pozwoli, spotykamy się 9 września 2010, na parkingu za Teatrem im. Jana Kochanowskiego (parking od strony ul. Kośnego). Wyjazd w miasto około godziny 21:00. Przejazd potrwa ok. 1.5-2h.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych i gorąco zachęcamy do tego, aby oprócz zabrania rolek/wrotek/monocykli uzbroić się w kaski, ochraniacze i np. opaski odblaskowe lub lampki :-)

Jeśli boisz się, że nie sprostasz ? porzuć obawy ? jeździmy dla zabawy.

6 myśli w temacie “Czwartkowy Nightskating – Opole 2010/09/09”

 1. Zaskakujaco fajna pogoda choc oczywiscie nie tak cieplo jak onegdaj bywalo :) Pozdrawiam wszystkich ktorzy sie doturlali.

 2. @jarekt
  Sprawdziliśmy ze Śledzikiem ostatnio przejście podziemne przy TPSA/Wodociągowa i nawierzchnia jest miodna, dwa rządki się zmieszczą, 2-3 osoby mogą tam jeździć. Jest dobrze, na zimę lokalizacja spoko. Jeden minus – przeciąg – który jednak powoduje, ze nie śmierdzi tam szczynami :) no i jest oświetlenie…

 3. Witaj Jarku!
  Piszę do Ciebie w sprawie informacji na temat tego, gdzie się jutro spotykacie na jeździe rolkowej? W Okrąglaku? Czy jak dopisze pogoda pod Teatrem?
  Proszę o odp.
  Kasia:)

 4. Spotykamy się dzisiaj na masie krytycznej o 17 na placu wolności i się okaże czy jutro będzie wieczorny wyjazd na miasto. Co niektórym jest już za zimno i wolą wygrzewać się przez godzinkę w okrągląku.

Dodaj komentarz