MADE IN POLAND 6, czyli freestyle rolling oraz życie na obczyźnie

Made in Poland 6. Tym razem film opowiada o chłopakach z Polski, którzy wyjechali z kraju w poszukiwaniu pracy za granicą, a dokładnie na wyspach. Niektórzy wylądowali w Irlandii, inni w Szkocji lub Wielkiej Brytanii. Wszyscy pojechali w celach zarobkowych, ponieważ w kraju perspektywy nie były zadowalające.

Elementem wspólnym dla bohaterów filmu jest fakt, że od wielu lat jeżdżą na rolkach i wszyscy zgodnie, pomimo mijających lat utrzymują swoją zajawkę bez względu na panujące warunki, miejsce przebywania czy wiek. Film ukazuje rolkarzy z różnych miast Polski, a także z miasta Cork w Irlandii, Edynburga w Szkocji, Pragi w Czechach.

MiP6
Made in Poland 6

Ponadto, w filmie znajdą się osobne sekwy profilowe Łukasza Mazura, Alika oraz Robbiego Calvert’a. Dodatkowo, w filmie znajdziecie mini sekwe Michała Kostrzyńskiego oraz triki Petra Taraby (Czechy), Scott Riddles’a (Szkocja), Lewis Bowdena (Szkocja), Tomasz Elsik’a (Czechy), Piotrka Combrzyńskiego, Krzysztofa Dziuby i wielu innych.

MiP6
Made in Poland 6

To fragmenty z pierwszego wpisu na blogu ownstyle autora najnowszej części kultowego już filmu Made in Poland. Witalis na blogu będzie prezentował screeny z filmu oraz zamieszczał informacje o postępie prac montażowych. Z naszej strony, możemy tylko trzymać mocno kciuki, aby prace edycyjne nad filmem postępowały jak najszybciej. Film zapowiada się imponująco i mamy nadzieję, że swoim rozmachem przyćmi tego typu zachodnie produkcje. Zachęcamy do śledzenia postępów przy produkcji filmu na blogu ownstyle oraz Potłuczeni.pl.

Dodaj komentarz