East Side Jam 3

Lubelscy rolkarze 29 maja po raz trzeci, mają ogromną przyjemność zaprosić Wszystkich do Lublina na East Side Jam . Zawody w ekstremalnej jeździe na rolkach, co roku przyciągają do Lublina widzów, oraz najlepszych zawodników z całej Polski, zarówno amatorów jak i profesjonalistów.

Skate Jam małymi krokami staje się imprezą cykliczną, o której coraz częściej i głośniej się mówi. Zawody cieszą się szacunkiem w świecie sportów ekstremalnych jak i w wielu środowiskach niezwiązanych z rolkami. Jest to wyjątkowe, wydarzenie, które wyróżnia się na tle codzienności. Wszystko to dzieje się za sprawą niepowtarzalnego lubelskiego klimatu oraz znakomitej atmosfery. W chwili obecnej East Side Jam to jedyne zawody street?owe odbywające się w Polsce. W erze zawodów skatepark?owych jest to swojego rodzaju ewenement. Areną zmagań zawodników tego dnia stają się poręcze, murki, schody oraz wszelakie elementy uznawane za tzw. małą architekturę. Sędziowie oceniają zawodników w pięciu kategoriach: styl, technika, poziom trudności trick?u, oryginalność oraz kreatywność. To właśnie oni wybierają zwycięzcę zawodów. Do zdobycia są trzy miejsca na podium oraz wyróżnienia. Z roku na rok Lubelski skate jam zyskuje coraz większych i
coraz poważniejszych sponsorów. Uwieńczeniem zawodów East Side Jam zawsze jest wielkie afterparty podczas, którego odbywa się ogłoszenie wyników oraz ceremonia wręczenia nagród.

East Side Jam

źródło: inmag

Dodaj komentarz